Як зробити ремонт в квартирі

Как сделать ремонт в квартире
Виберіть надійних майстрів без посередників та заощаджуйте до 40%.
Також хочемо порекомендувати почитати – ЯК ЗРОБИТИ РЕМОНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ КВАРТИРИ? http://allua.kiev.ua/yak-zrobiti-remont-munitsipalnoyi-kvartiri/
Це безкоштовно і займає всього пару хвилин.
Наш сайт допоможе знайти приватного майстра або бригаду майстрів по ремонту квартир.
Розмістіть заявку і перевірені фахівці запропонують вам свої послуги і ціни.
Середня оцінка:.
Під ремонтувати квартиру.
Робота була виконана не в терміни терміни , не дороблена до кінця. Сергій ввічливий і відкритий до діалогу, тим не менш, люблю, коли до роботи підходять більш грунтовно і якісно, і виконують її.
Путилково, закупівлю і доставку чорнових матеріалів, всі процеси вивірені, як годинник. Хочете якісний ремонт в короткі терміни – це до Євгена.
Для косметичного ремонту, якість нормальна. Майстер ввічливий, завжди на зв’язку. Допомагав порадами, не нав’язував свою думку. Під час ремонту виникли несподівані моменти, на рішення яких пішло додатковий час. До туалету справа так і не дійшла, майстри чекали на новому завданні. Але в загальних рисах ціна – якість відповідають один одному.
Спасибі велике, ремонт дивана виконаний, додатково ще всі шурупи підкручене і лампочки поменены.
Спасибі величезне Кирилу і Віталію за професійно виконану роботу. Все виконано в термін, акуратно і якісно. Хлопці дуже спокійні, ввічливі і відповідальні. Всім рекомендуємо і обов’язково звернемося до Вас знову.
Дуже приємно було співпрацювати, швидко, оперативно, якісно. Спочатку хотів зробити тільки кухню, але потім вирішив привести в порядок всю квартиру. За запитом самі закупили матеріали, включаючи вибір кольорів.
Спасибі Олені і Андрію, буду звертатися.
Дуже задоволений роботою і ставленням Станіслава. Практично він з бригадою виручили мене так, як попередній майстер зник не доробив ремонт, а у мене дуже скоро повинно було з’явитися поповнення в родині. Зробили все у термін, якісно, добре реагували на прохання, що то виправити або зробити додатково. Дуже адекватні, ввічливі і інтелігентні хлопці. Будівельники неправильно встановили полотенцесушитель він не грів ніяк. 3 “фахівців” не змогли вирішити завдання, а він зміг.
Прекрасна команда виконавців, рекомендую всім. Все дуже чітко і оперативно, хлопці чемні і акуратні.
Робота виконана на відмінно, хлопці чемні і вислухає побажання.
Як знайти кращого майстра або бригаду.
Додайте заявку та отримайте пропозиції послуг від вільних майстрів і бригад.