Як вибрати безпечну меблі для здоров’я

Как выбрать безопасную мебель для здоровья
Створено.
Також хочемо порекомендувати почитати – Як вибрати безпечну для здоровя меблі? http://starukraine.com.ua/2017/12/12/yak-vibrati-bezpechnu-dlya-zdorovya-mebli/
Від правильного вибору меблів залежить не тільки комфорт у користуванні нею, але і здоров’я ваше і ваших близьких. Фахівці магазину меблів Soloha поділяться, як правильно вибрати екологічну безпечну для здоров’я та навколишнього середовища, меблі. Багато покупці помилково вважають, що екологічно чистий продукт повинен бути неодмінно з усіх органічних та натуральних компонентів. Уточнимо, що екологічно безпечний товар, будь то меблі, матрац або інші речі, – це продукт, який не завдає шкоди здоров’ю і навколишньому середовищу. Його складові можуть бути як натурального, так і синтетичного, як органічного, так і неорганічного, походження. Він не містить шкідливих речовин і не виділяють ніяких шкідливих випарів. Екологічність меблів підтверджується сертифікатами якості та гігієнічними висновками, які надаються при купівлі або під час вибору. До яких продуктів варто бути особливо уважним. Переконатися в екологічності будь-якого предмета меблів не завадить, але до деяких товарах варто бути більш уважним. Виготовлена недобросовісними виробниками, така продукція може містити формальдегідні смоли, що знаходяться у складі склеюючих речовин. Але це зовсім не означає, що від ДСП і МДФ потрібно відмовитися в принципі. Просто при покупці переконайтеся, що товар належить до класу Е1, а в його сертифікатах і гігієнічних висновках зазначено, що дана меблі безпечна. Оббивки і тканини, не вбирають плям. Знову ж, не всі вони мають небезпечні просочення, тому потрібно дивитися документацію. Варто остерігатися надувних меблів і сумнівних кожзамом. Неякісні вироби можуть містити фталати. При покупці перевіряйте документи, а також запах виробів (його бути не повинно).
Загалом, головне – переконатися у документальному підтвердженні якості. І довіряйте своїм відчуттям, зокрема, нюху.
В магазині меблів Soloha представлений широкий асортимент оригінальних товарів від перевірених виробників, у якості яких ви завжди можете переконатися. Коли вибираєте і купуєте який – небудь предмет меблів, звертайте увагу на оригінальність продукції. Її підтверджують документи до товару (сертифікати, гарантія та інші). Зацікавившись якимось брендом, добре дізнайтесь про нього і зверніть увагу, як брендується ця продукція. Підробка не сертифікується, тому її якість і відповідність стандартам подделуемого виробника під великим сумнівом. І виробник не несе за неї відповідальності.