Робота для любителів або професіоналів?

Опинившись перед завданням облаштування квартири або будинку, кожен власник нерухомості вибирає свій варіант її розв’язання.

При всьому “багатстві вибору, варіантів може бути всього 2:
– самостійно розроблений дизайнерський проект,
– співпраця з професіоналом.

Перший спосіб – сміливий і рішучий: кому ж, як не господарю, знати, яким має бути її ідеальне житло.
Другий варіант може комусь здатися більш простим, але, що важливо, витратним.

Чи Так це і що насправді краще зробити?

Вибрати найкраще рішення можна, лише зваживши всі за і проти стосовно до кожної конкретної ситуації.

Самостійно створити дизайн приміщення?

Звичайно, якщо площа майбутнього житла зовсім невелика, жити там ви збираєтеся одноосібно, а головне, маєте бажання і достатньо часу для вирішення не лише творчих, але і технічних питань, сміливо беріться за справу. Але відразу врахуйте – легко вам не буде!

Де взяти ідеї?

Щоб визначитися з інтер’єром, потрібно, в першу чергу, прислухатися до своїх бажань. Потім можна звернутися за порадою до друзів, які вже завершили будівельну епопею. Переглянути різні інтер’єри, колажі, фотографії готового дизайну в спеціалізованих журналах та на інтернет-ресурсах.

Як їх застосувати на практиці?

Вивчивши “тонни літератури”, Ви отримаєте корисні ідеї та оригінальні рішення. Але вдало з’єднати їх в рамках власного житла зможете, тільки якщо:

 • Володієте хорошим уявою, як образних, так і просторовими.
  Тобто, знайшовши в салоні підходящий обробний матеріал чи предмет обстановки, ви здатні віртуально помістити його в просторі майбутнього інтер’єру.
 • Готові витратити сили і час на пошук необхідних предметів, потрібних матеріалів і елементів оздоблення.
  Наприклад, використовувати пробкові матеріали для звукоізоляції, перфоровані панелі для міжкімнатних перегородок, пр.
 • Ваш ентузіазм і можливості співвідносяться з масштабом переробки.
  Інакше процес втілення нового дизайну ризикує затягнутися або ще гірше – зупинитися на певному етапі до нового припливу енергії.
 • Володієте гарним смаком і почуттям міри.
  Наповнити свій будинок безліччю яскравих, притягують увагу предметів – означає практично перетворити його в хаос. Оригінальні рішення повинні бути доречними лаконічними акцентами.
 • Вмієте планувати.
  Це відноситься і до порядку проведення робіт, і до особистого часу. Тоді ви все встигнете і не пропустіть важливі функціональні моменти – ваші двері та дверцята будуть добре відкриватися, підсвічування буде висвітлювати потрібний фрагмент інтер’єру. Загалом, все, що повинно крутитися і працювати, буде робити це, не заважаючи іншим і не ламаючись.
 • Ваші технічні знання дозволяють планувати і контролювати необхідний комплекс робіт.
  Адже квартира або будинок – це не просто вдалий для людини дизайнерське рішення інтер’єру, це ще й обов’язковий набір практичних функцій, які дозволять зробити життя тут комфортною.

Що ще час, досвід і.. гроші?

Крім вибору загальної колірної, стилістичної концепції дизайну потрібно врахувати масу нюансів:

 • масштаб приміщень,
 • правильне розташування предметів меблів,
 • планування електропроводки для побутових приладів і систем освітлення,
 • пристрій підлог.

Вам доведеться в короткі терміни ознайомитися з асортиментом будівельних магазинів, салонів меблів і освітлення. Крім того, скомпонувати за стилем і кольором спочатку в своїй уяві в гармонійний інтер’єр предмети і матеріали, що знаходяться на різних торговельних майданчиках. І добре, якщо намальована вами картина в реальності виправдає очікування.

І останнє – морально підготуйтеся до зростання витрат. Адже якщо раніше нічим подібним ви не займалися, то ваша попередній кошторис на новий дизайн будинку у процесі реалізації гарантовано зросте, швидше за все, майже в два рази.

Результат

Робота дилетанта, навіть натхненного оригінальною ідеєю, це великий ризик. Чи треба говорити, що витративши гроші на матеріали, ремонт, меблі, світильники та декор, результат може виявитися далеким від очікувань. А з часом виявляться багато недоліки, упущення, які стануть наслідком не стільки поганий роботи, скільки недостатню інформованість і досвіду.

Професійний підхід до створення дизайну інтер’єру

Просто необхідно звернутися до досвідченого дизайнера, якщо вам потрібно розробити і реалізувати дизайн інтер’єру великої квартири або приватного будинку, де буде жити сім’я.

Таким чином, в рамках однієї концепції можна реалізувати інтереси і потреби всіх мешканців. Професіонал зробить житло частиною іміджу господарів, демонструючи їх особливості, пріоритети, характери, смакові уподобання, стане візитною карткою успішних і заможних людей.

Що конкретно зроблять для Вас?

 • В першу чергу буде створено детальний план квартири, будинку або офісу, які приймаються в роботу.
  Дизайнер володіє необхідним обладнанням, навичками і спеціальними програмами, які дозволяють максимально точно відобразити приміщення схематично. При переплануванні також готується план демонтажу непотрібних і зведення нових перегородок. Намічаються місця для розташування меблів, сантехніки, пр.
 • Розробка концепції майбутнього інтер’єру.
  Завдяки досвіду професіонал знає, що неможливо зробити в такому приміщенні, а які прийоми будуть більш доречні, володіє інформацією про кольорової композиції, нових матеріалах і прийомах, які додадуть будинку, квартирі або офісу одночасно ексклюзивності і зручності. При цьому будуть максимально враховані особливості характерів і способу життя мешканців. Оптимальний стиль, кольору, фактури і форми будуть обрані з урахуванням побажань, запропонованих зображень, каталогів, 3D-презентацій, а також психологічних тестів і анкет.
 • Багатопланові технологічні рішення.
  Пристрій і матеріали для підлог, стель, організація освітлення, комунікації, водопровід, пр. дозволяють зробити будь-який інтер’єр – і розкішний палацовий і мінімалістичний хай-тек – однаково комфортними для людей.
 • За бажанням замовника дизайнер підбере і порекомендує найбільш вдалі предмети обстановки та декору, в рамках авторського нагляду проконтролює, щоб роботи по втіленню інтер’єрних ідей були виконані на високому рівні.

Про виборі Вашого дизайнера

Важливо звести воєдино втілення побажань замовника з реалізацією дизайнерської концепції, функціоналом і технічними можливостями. Свіжий професійний погляд дозволяє побачити нетривіальні сміливі рішення.

Необхідно вибрати для співпраці такого дизайнера, досвіду та інтуїції якого можна ПОВНІСТЮ довіритися.

В основі розробки вдалого дизайн-проекту інтер’єру НЕ обов’язково повинна бути унікальна ідея!

Що набагато важливіше:

 • гармонійне і помірне поєднання кольорів і фактур,
 • кількості і форм предметів меблів,
 • продумані сценарії освітлення.

Такий інтер’єр ніколи не набридне і не розчарує зручністю користування.

І знову про гроші – скільки коштує створити інтер’єр?

Професіонал завжди гостро затребуваний і знає собі ціну, він не стане залучати клієнтів пропозиціями про безкоштовну роботу або великі знижки.
Подібна пропозиція – серйозний привід задуматися про здібності такого фахівця і наслідки співпраці з ним.

Оплата роботи дизайнера є гарантією ґрунтовного підходу до справи і позитивного результату.

Ви можете займатися своїми справами, а спеціаліст візьме на себе створення дизайну інтер’єру – вирішення всіх проблем, нічого не втратить, буде періодично погоджувати з вами важливі деталі.

Саме тому хороший дизайнер постійно займається своїм розвитком: стежить за новинками інтер’єрної моди, цікавиться появою на ринку високотехнологічних матеріалів та способів обробки, щоб запропонувати своїм клієнтам тільки найкраще.