Цегляні стіни вже давно міцно влаштувалися в сучасному інтер’єрі як ключовий елемент стилю лофт і показник гарного смаку господаря будинку.

Чому звичайна цегляна кладка стала такою популярною і найчастіше використовується в центральному приміщенні – вітальні?

На думку одних дизайнерів, красива цегляна стіна додає текстуру, надає вітальні унікальний характер і чарівність. Інші вважають, що це вираз багатого історичного минулого будівлі, суміш минулого і сьогодення. Для третіх наявність стіни з цегли у вітальні – це прояв індивідуальності і елегантності в противагу вже обридлим інтер’єрів з переважанням обробки зі скла і каменю.

Яким би не був мотив, любов до стилю лофт, цегляна стіна у вітальні – це всерйоз і надовго! Відкрита цегляна стіна у вітальні може мати широкий спектр форм і відтінків в залежності від того, який стиль інтер’єру: індустріальний, шэбби-шик, сучасний або вінтаж.

Сьогодні у вас є можливість побачити 60 чудових віталень з цегляними стінами, які зачарують, надихнуть і змусять вас творити.

Дивіться і насолоджуйтеся!

1. Вітальні з цегляними стінами в сучасному стилі

Сучасні вітальні з акцентом на цегляній стіні зараз в тренді. При цьому цегляна кладка може бути відкритою або акуратно покрита зверху шаром фарби. У другому випадку колір і стиль цеглин співвідноситься з оформленням вітальні. Наприклад, цегляна кладка білого кольорів завжди виглядає виграшно і нейтрально.

Більш динамічним варіантом буде цегляна стіна глибокого сірого відтінку або навіть чорного – що буде вже відверто сміливим рішенням.

Стіна з класичного червоного цегли, безумовно, виглядає естетично і займає своє лідируюче місце в сучасній вітальні, де інша частина інтер’єру нейтральна і, по можливості, не притягує до себе основної уваги.

2. Декорування цегляної стіни картинами/постерами

Відкрита цегляна стіна може виступати прекрасним яскравим тлом для демонстрації художніх колекцій або улюблених сімейних фотографій. Така домашня галерея на цегляній стіні виглядає більш виразно і привабливо.

При правильному освітленні декору і аксесуарів вітальня з цегляними стінами може стати набагато більш візуально привабливим, а меблі в нейтральних тонах стане помітнішою.

Однак оформлення кімнати цегляними стінами вимагає продуманості і прямування чіткому дизайн-проекту, щоб цікава ідея не вилилася в незрозумілий еклектичний мікс або незграбний безлад через неправильне планування.

3. Індустріальний стиль

Цегляні стіни добре виглядають в інтер’єрах різних стилів. Але є стиль, з якими вони складають чудову пару – індустріальний.

В індустріальному інтер’єрі цегляна кладка відмінно поєднується з відкритими вентиляційними трубами, великими вікнами з темними металевими рамами, відкритими стельовими балками і громіздкими металевими світильниками. Ці складові є прекрасним набором для створення ідеальної вітальні в індустріальному стилі.

Між тим, важкі дерев’яні стельові балки разом з цегляними стінами можуть виступити відмінним фоном і для інтер’єру в середземноморському або рустикальному стилі.

4. Цегляні стіни в маленьких віталень

У вас маленька кімната? Це взагалі не проблема, якщо ви хочете оформити в ній цегляну стіну. Текстурні краса цегляних стін привносить тепло в невелику житлову площу і робить його обстановку звабно домашньої.

Декорувати вітальню цегляною кладкою можна виходячи з двох різних підходів, які ґрунтуються на вашому особистому смаку і улюбленому стилі. Перший підхід – еклектичний: цегляна стіна в поєднанні зі змішанням різних відтінків, текстур, контрастних стилів і унікальним декором. Цей напрямок потребує балансу і почуття міри.

Другий підхід до оформлення невеликої вітальні цегляною стіною черпає натхнення в сучасному скандинавському стилі. Помірність, чисті прямі лінії і нейтральні відтінки дозволять зробити основний візуальний акцент на цегляній стіні.

Крім скандинавського, ви можете оформити маленьку вітальню і в сучасному стилі, і в індустріальному, і в стилі шэбби-шик, головне – дотримуватися одного стилю, щоб не перевантажити кімнату.

5. Незвичайна цегляна стіна

Є багато способів вийти за рамки звичайного при декоруванні вітальні цегляною кладкою. Причому це не зажадає величезних фінансових витрат.
Цегляна стіна може бути оформлена за допомогою графіті, що додасть кімнаті трохи вуличної яскравою атмосфери.

Для більшого візуального ефекту цегляну стіну можна викласти зігнуто! Також увагу привертатимуть чорні цегляні стіни з протилежною за кольором декором.

Можна “пограти” з контрастними текстурами (наприклад, поєднання тонких фіранок з грубими цегляними стінами) або відтінками (білі та червоні цегляні стіни в одній кімнаті), щоб оживити вітальню.

У якому б стилі оформлення цегляними стінами ви не побажали бачити свою вітальню, дизайнери компанії “Топдом” допоможуть реалізувати всі ваші задуми і мрії!

Всі теги:
Лофт в інтер’єрі