Максималізм можна назвати стилем інтер’єру лише умовно. Фактично він може проявлятися у багатьох стилях, може бути їх поєднанням, але, що характеризує саме максималистичные інтер’єри: наявність більшого, ніж вистачило б для створення закінченого інтер’єрного рішення, кількості елементів.

Інакше кажучи, максималізм в інтер’єрі це “перебір” кольору, меблів, декору або дрібничок, але перебір художній, спеціально створений, зі смаком і фантазією.

Зміст:

  • Стилі, схожі на максималізм
  • Чи потрібен вам максималізм?
  • З чого почати?
  • Максималізм в спальні
  • Оформлення стін
  • Меблі і декор
  • Міні-післямоваСтилі, схожі на максималізм

Найбільш близькими до максималізму є такі стилі інтер’єру як еклектика і ф’южн, проте між ними є деякі відмінності.

Еклектика-це, як правило, з’єднання в інтер’єрі декількох близьких один до одного стилів.
Ф’южн — з’єднання в ансамбль більшої кількості стилів, але без прагнення максимально наповнити простір.

Наприклад, поєднання мінімуму меблів (мінімалізм), поп-арту (яскраві принти на стінах), модерну (столик з витими кованими ніжками) і схожого на космічний корабель світильники в стилі хай-тек — це буде самий справжній фьюжн, але не буде максималізмом.

Проте інтер’єр з перевагою всього лише двох стилів, наприклад, східного і класичного, при цьому з безліччю елементів і прикрас, може бути чудовим прикладом максималізму.Чи потрібен вам максималізм?

Перш ніж зважитися на максималізм в інтер’єрі, подумайте, не втомитеся ви від нього.

Безумовно, якщо у вас хороший смак або ви вдайтеся до допомоги професійних дизайнерів, ваш максималистичный інтер’єр буде виразним, яскравим, і вже точно не нудним.

Тим не менш, навіть до дрібниць продуманий максималистичный інтер’єр все одно буде яскравим і “наповненим”. Чи Не стане це незабаром здаватися вам кричущим і перевантаженим?

Якщо ви впевнені, що ні, якщо вам не вистачає саме цієї яскравості і ви хочете максимально оточити себе кольором, формою і симпатичними речами, тоді максималізм — для вас!


З чого почати?

Зовсім не обов’язково робити максималистичным весь інтер’єр. Ви можете зробити таким 1-2 приміщення будинку, або навіть один кут, якщо страшнувато наважитися віддати “буйством кольору і форм” цілу кімнату.

Спробуйте для початку вибрати диван з самою яскравою оббивкою або застеліть диван різнобарвним покривалом, зверху накидайте побільше квітчастих подушок, поряд з диваном постеліть виразний багатобарвний килим, поставте на нього журнальний столик екстравагантного дизайну, на який поставте помітний незвичайний сувенір. “Куточок максималізму” готовий!

Подобається? Хочете ще більше оформленого в подібному стилі інтер’єру? У такому випадку вам допоможуть кілька корисних порад.


Максималізм в спальні

Спальня в стилі максималізм, це:

  • висока розкішне ліжко,
  • велика люстра і масивні нічні світильники,
  • столики, комоди, скрині, витринки з дрібничками, банкетки, стільці, навіть квіткові горщики.

Сміливо займайте майже всю вільну площу!

Постільна білизна, покривала або максимально яскраві або вишукані, подушки — чим більше, тим краще. До речі, велика кількість подушок не тільки в спальні, але і всюди, де тільки можна, включаючи навіть пів — одна з найбільш характерних рис максималізму.
Оформлення стін

Приділіть особливу увагу оформленню стін: вони можуть бути прикрашені візерунковими шпалерами, можуть бути пофарбовані в неймовірні кольори.

Також вони можуть бути неяскравими однотонними або відтворюють фактуру цегли, дерева або каменю, але тоді їх варто пишно декорувати картинами, фотографіями, поличками з сувенірами, дзеркалами і навіть барельєфами. Головне, щоб погляд не ковзав по порожньому “нудного” простору.


Меблі і декор

Меблі для максималистического інтер’єру потрібна яскрава, різнобарвна, з безліччю декоративних елементів, але неодмінно зручна. М’які, великі, багато прикрашені дивани, крісла, пуфи — фізичний комфорт в цьому інтер’єрі дуже важливий.

Вази і горщики з квітами, картини, рамки з фотографіями, статуетки, сувеніри, мальовничо розкладені книги і різні штучки, килими або яскраве підлогове покриття — обов’язково, причому бажано використовувати як можна більше з перерахованого одночасно!

Не забудьте про виразний освітленні: вітаються не тільки масивні люстри, дизайнерські настільні лампи і торшери, але і локальне підсвічування.

Нехай яскраво світяться шафки з сувенірами, завдяки підсвічуванню будуть ще більш виразні картини, а особливо мальовничі “нагромадження речей” можна навіть підсвітити інтер’єрними прожекторами.


Міні-післямова

Якщо ви зважилися на створення максималистического інтер’єру, поради на кшталт: “не бійтеся експериментувати” вам не потрібні, адже ви напевно не з тих, хто боїться.

Залишається тільки побажати удачі, і нехай нагородою за сміливість буде інтер’єр, красою і самобутністю перевершує всі очікування!

✽ ✽ ✽

А ще більше краси – дивіться в нашій галереї – у ній більше 4 000 фото з дизайном інтер’єру кімнат у різних стилях.