Стиль дикого заходу (або вестерн) дуже близький до кантрі, але овіяне особливою романтикою небезпечною, нарочито грубою. Кожен хоча б раз задивлявся яким-небудь пригодницьким вестерном про шляхетних ковбоїв, продажних шерифів, курну пустелю зі зграйками перекоти-поля і, звичайно ж, там були атмосферними барами. Вестрн стиль настільки колоритний, що знайшов відображення і в одязі, і в музиці, і в фільмах і, звичайно ж, в интерьероном дизайні.

Огрубілу кантрі

Якщо ви хочете створити у себе стиль вестерн, то за основу потрібно взяти кантрі – проста і добротні меблі, масивні обриси, натуральні матеріали. У чому буде відмінність? Стилю дикого заходу властива потертість, навмисна грубість: меблі і оздоблення кімнати варто штучно зістарити, створити илюзию дуже частого використання. Якщо у вас є можливість залишити на меблях дірки від куль – це буде просто ідеально.

Меблі

Як ми вже говорили, варто вибирати меблі в стилі кантрі, але її потрібно буде або зістарити, або брати вже старою. Добре стиль дикого заходу впишеться вінтажна меблі, більш того, заплатки на оббивці в цьому випадку, будуть атмосферних елементом, а не прикрою неприємністю. Матеріали – дерево, дерево і ще раз дерево. Так вже вийшло, що в західній Америці не жалували ковану меблювання і віддавали перевагу деревині.

Оздоблення

Фаворит серед оздоблювальних матеріалів для стилю дикого заходу – це поєднання дерев’яних панелей і шпалер. Шпалери, також як і весь інтер’єр, краще вибирати візуально зістарені, з повторюваним візерунком і непомітних тонів – зелені, жовті, сині. До речі про кольорах.

Колір

В інтер’єрі дикого заходу варто уникати надмірно яскравих і отруйних відтінків, підійдуть деревні, зеленуваті, бордові, чорні, сірі. У фаворитах кольору не просто темні, але по можливості і бляклі, ніби вицвілі з часом. Мізерність фарб компенсується правильним освітленням і кількістю деревини.

Декор

Характерний декор інтер’єру – просто незамінна частина в стилі дикого заходу. І тут вам на допомогу прийдуть вітрини зі старими кольтами, вручну намальовані на пергаментним папері мішені, автентичні плакати “розшукується живим або мертвим”, картини фривольно виряджених дам у стилі пін-ап, а можна і кілька слідів від куль – несправжніх, звичайно ж. Якщо ви любитель спиртних напоїв, але засклений бар в шафі-стінки може дати сто очок атмосферності всьому приміщенню.

Як створити?

Для того щоб відтворити інтер’єр дикого заходу, доведеться поміркувати над пошуком раритетної меблів або ж замовляти заздалегідь состаренную. Ще не завадить подивитися парочку ковбойських вестернів, щоб повною мірою перейнятися атмосферою.

Втім, можна поступити простіше. Дизайнери нашої ремонтної компанії ТопДом із задоволенням створять дизайн-проект інтер’єру в стилі дикого заходу для вас. Сподобається результат? Тоді ми виконаємо капітальний або косметичний ремонт згідно з планом проекту.