Якщо при ремонті кухні ви вирішили обійтися без дизайнера і зробити дизайн самостійно, то у вас обов’язково виникнуть питання. Ось їх мала частина:

“Велика кухня, а все розставити не можу”
“Як і куди вбудувати велику посудомийку і духовку?”
“Допоможіть з дизайном кухні, нічого не виходить”
“Як виправити планування, дуже незручно”
“Потрібні чи ні верхні шафи?”

Ці і багато інші проблеми обговорюють на будівельних форумах ті, хто планує зробити самостійний дизайн і ремонт кухні.

Давайте подумаємо, як зробити простіше і швидше?

Вибір плитки та інших матеріалів

Без дизайнера – самостійно

З самого початку ніяк не могла вибрати плитку для фартуха. Так і шукаю по магазинах, міркуючи, як вона буде виглядати з шпалерами і кухонним гарнітуром.У моїй сумочці під час ремонту лежали зразки шпалер і плитки, рулетка і шматочки тканини. Весь час думала, як знайти підходяще і як поєднати, хочеться так багато всього. Потрібно дуже багато часу і терпіння.

З дизайнером простіше

Готовий ескізний проект кухні, який включає: план стін з розстановкою меблів, план стелі з зазначенням освітлювальних приладів, візуалізації в перспективі, рекомендації по підбору меблів і оздоблювальних матеріалів в кольорі.

Перепланування?

Без дизайнера

У нас задумана перепланування, перенесення отвору і потрібно грамотно зробити всі креслення, врахувати сантехніку, визначити кольори та пропорції, фактури. Проект по електриці ми замовляли в іншому місці. Хотіли зробити самі, але дуже складна робота, доведеться запрошувати фахівця, щоб втілити на практиці.

З дизайнером простіше

Підготовка плану перепланування кухні в разі об’єднання її з вітальні і їдальні з відображенням несучих, внутрішніх стін і перегородок, сантехнічних висновків, розеток і вимикачів.

Кількість матеріалу?

Без дизайнера

Довго вважали кількість матеріалів для оздоблення, скільки чого потрібно. В результаті доручили цю справу будівельній бригаді. Тут теж мінус – майстер явно розрахував “із запасом”. Пояснив, що якщо не вистачить – доведеться бігати шукати, можуть зняти з виробництва або різний колір буде в партіях, якщо не знайдемо – треба буде замовляти по новій.

З дизайнером простіше

Підготовка робочого проекту, який включає в себе відомості з переліком оздоблювальних матеріалів, кухонних меблів та аксесуарів, сантехнічного та електричного обладнання, радіаторів, вікон та дверей. Дозволить максимально точно врахувати всі витрати і скласти кошторис. Виключається необхідність додаткових закупівель, надлишків та невідповідних проекту артикулів.

Час – гроші?

Без дизайнера

Ми вирішили робити дизайн кухні самостійно, без дизайнера. Проект я малюю і моделюю сам, вже п’ятий місяць. Ремонт можна робити тільки тоді, коли ти вже знаєш, де буде отвір і де зробити розетки. Але на це потрібен час, час! Врахувати всі розміри, розведення, ночами малюю те стіни, стеля, нескінченні розрахунки-перерахунки. Вже гори переглянутих сайтів і літератури. В це треба занурюватися з головою!

З дизайнером простіше

Підготовка робочого проекту, який включає в себе докладні креслення і плани з прив’язкою устаткування, вузлів і деталей. Забезпечує ергономіку, кожна річ і деталь на своєму місці, зручне розташування, відсутність помилок. Чітка робота монтажників.

***

Дизайнер виконає проект, проінформує про вигідні пропозиції виробників, складе необхідну документацію.
При цьому вартість його робіт становитиме не більше 5% від загальних витрат на гарантійний ремонт і матеріали.

Понад 260 фото дизайну і ремонту кухні від ТопДома – для Ваших ідей