Найважливіше – погода в домі

Це тому, що водяними знаками керують почуття. І якщо в навколишньому світі бурі й дощі, то у власному будинку обов’язково повинен бути затишок, спокій, відрада для очей і душі. Обладнайте помешкання у відповідності зі своїм тонким смаком і отримуйте підживлення для перемог у зовнішньому світі.

Темперамент

Для знаків Води важливо прояв в життя глибоких почуттів і емоцій, більше інших схильні до емпатії, співчуття та розуміння інших людей,
мають схильність до творчого самовираження.

 • Як сама вода в різних станах можуть бути і ніжними і твердими.
 • Володіють розвиненою інтуїцією, схильністю до містики.

Рекомендовані кольори для облаштування інтер’єру:

Рожевий, синій і його відтінки – фіолетовий, блакитний.

Рожевий в інтер’єрі особливо ефектний в кольорові акценти. Вази, кераміка, посуд можуть бути енергійно-рожевих відтінків. В якості домінуючого кольору підійдуть приглушені кольори, ближче до сірого.

Синій з його різноманітними відтінками неба і моря – улюбленець людей стихії Води. А ось фіолетовий і лавандовий вибирають люди, які хочуть відрізнятися від інших і додати інтер’єру вишуканість і витонченість.

Рекомендовані стилі:

 • Прованський стиль. Етнічний стиль.

Чому прованс? Тому що це затишок, ніжність, простота. Вишуканий стиль для тонко відчувають натур. Прованс – це сільський стиль південної Франції, такий домашній, наївний і вабливий.

Характерні ознаки провансу в інтер’єрі

 • велике значення мають кольори: лавандових полів, блакитного неба, бірюзового моря, що символізують вічне літо на півдні Франції,
 • використовувані матеріали – груба штукатурка і дерево, пофарбована у білий колір,
 • оздоблення – грубуваті сільські тканини, льон з набивним квітковим малюнком,
 • обов’язковий ефект старовини – вся меблі повинна бути штучно зістарена і мати потертості і тріщинки,
 • на додаток до дерев’яних меблів – ковані елементи ліжок та світильників.

Стиль прованс буде доречний як у міській квартирі, так і в заміському будинку. Але щоб навмисна простота провансу виглядала переконливо, повинна бути проведена велика робота професійними дизайнерами, такими, як у компанії “ТопДом”.

Чому етніка? Тому що це можливість втекти від повсякденності в екзотику.

Характерні ознаки етніки в інтер’єрі

 • вибрати стиль країни, що знаходиться максимально далеко – африканський, японський, китайський, індійський, арабська,
 • використовувати меблі і декор у національному стилі, а також привезені з подорожей сувеніри – маски, посуд, текстиль,
 • дотримуватися канони оформлення простору у відповідності з правилами обраної країни – китайський фен-шуй, японський мінімалізм і низька меблі.

Інтер’єр для Раку

Для Раку велике значення має сім’я та сімейні цінності, а значить, будинок повинен бути містким, зручним і розрахованим на потреби численного сімейства. Якщо є можливість – проміняє міську квартиру на будинок біля озера або річки – тут ви будете по-справжньому щасливі.

Інтер’єр для Скорпіона

Скорпіони вважаються самим містичним знаком зодіаку. А значить, і його інтер’єр повинен бути не як у всіх. Складні кольори, нетривіальне планування, сміливі дизайнерські рішення – і ваш будинок зробить потрібне враження.

Інтер’єр для Риб

Рибам потрібен просторий інтер’єр, не захаращений меблями. В той же час затишний, створений для релаксу. Використовуйте ніжні кольори і м’які меблі для створення розслабляючого ефекту.

Всі теги:
Інтер’єр за знаком зодіаку